wczytywanie strony
wczytywanie strony...
+48 (77) 469 72 02 Pon - Pt 09:00 - 17:00 ul. Boczno Kolejowa 4, 46-037 Karłowice
Ceryfikowany
Najlepszy
w regionie

Spawanie TIG

    Do naszych najważniejszych usługo wykonywanych przez firmę Fotospaw nalaży spawanie metodą TIG. Ta uniwersalna i niezawodna metoda pozwala na łączenie ze sobą materiałów ze stali nierdzewnej, stali węglowej, aluminium, miedzi i mosiądzu jak również żeliwa. Wykonoywana przez naszą firmę ta metoda spawania charakteryzuje sie wyjątkowo bardzo dobrą jakością nie wymagającą jakiejkolwiek obróbki spoin ręcznej lub mechanicznej.

    Profesjonalne łączenie materiału tą metodą przez naszych pracowników daje wyjątkowo dobre efekty-spoina zachowuje bardzo dobra jakość, a podczas procesu nie powstają rozpryski metalu ciekłego oraz żużel. Dzięki temu spoina skończonym procesie jest praktycznie czysta i nie wymaga czyszczenia. Mimo że proces trwa wyjątkowo długo, jakość spoiny całkowicie rekompensuje czas oczekiwania.

    Metodą spawania TIG najczęściej łączymy konstrukcje rurociągów, rury oraz blachy cienkie-jesteśmy jednak otwarci na sugestie naszych klientów i chętnie wchodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Uniwersalność i skuteczność tej metody jest widoczna także poprzez zróżnicowanie branż, które korzystają z niej – jest ona powszechna w przemyśle chemicznym, spożywczym, budowlanym czy motoryzacyjnym. Obecnie współpracujemy nie tylko ze zleceniodawcami krajowymi, z ogromnym sukcesem współpracujemy z firmami z Niemiec jak również Anglii.

     


    Galeria zdjęć: