wczytywanie strony
wczytywanie strony...
+48 (77) 469 72 02 Pon - Pt 09:00 - 17:00 ul. Boczno Kolejowa 4, 46-037 Karłowice
Ceryfikowany
Najlepszy
w regionie

Witamy w firmie FOTOSPAW

    Nasza firma specjalizuje się w licznych usługach ślusarsko spawalniczych. Początkowe  doświadczenie zdobywaliśmy nawiązując współpracę z odbiorcami regionalnymi  w obecnej chwili możemy się pochwalić realizacją zleceń dla firm z dużej części kraju jak również firm z Niemiec i Anglii.

    Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych spawaczy oraz zakładem w którym dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami spawalniczymi najlepszych marek. Zakres wykonywanych przez naszą firmę prac obejmuje między innymi spawanie aluminium jak również spawanie materiałów ze stali nierdzewnej, stali węglowej i żeliwa metodą MAG i MIG, TIG  również z powodzeniem korzystamy z innych metod.

    Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się również cięcie plazmom, cięcie tlenem. Firma wykonuje tez usługi cięcia aluminium na profesjonalnych piłach tarczowych jak również cięcia stali na piłach taśmowych. Posiadamy także prasy mimośrodowe. Doświadczenie naszego zespołu oraz możliwości  korzystania z zawansowanych techniczne urządzeń sprawiają że wykonywane przez nas elementy są wyjątkowo precyzyjne .

    Nasza firma przeprowadza zarówno standardowe prace jak również nietypowe zamówienia. Zachęcamy do składania jednorazowych zleceń jak i do podjęcia stałej współpracy.


    Galeria zdjęć: